Dlažba Coem Golden Stone Ivory Battiscopa Nat. Rett. 7,5x60,4
Code: 91647Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 604 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Coem Golden Stone |
| Dimension: | 7.5 x 60.4 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 22 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | JUB601R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |