Dlažba Coem Golden Stone Ivory EST. Rett. 60,4x90,6 (tl. 20mm)
Code: 67804Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.7 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Coem Golden Stone |
| Dimension: | 60.4 x 90.6 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,547 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 2JU91ER |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |