Dlažba Coem Habita Castagno Battiscopa 7,5x90,6 Nat. Rett. - sokl
Code: 74667Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 1.58 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Coem Habita |
| Dimension: | 7.5 x 90.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 18 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HAB902R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |