Dlažba Coem Habita Rovere 20,13x120,8 Nat. Rett.
Code: 74656Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.2 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1208 mm |
| Width: | 201.3 mm |
| Series: | Coem Habita |
| Dimension: | 20.13 x 120.8 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,216 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | HA200R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |