Dlažba Coem Loire Taupe Esterno R11 Rett. 75x75
Code: 68204Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.22 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Coem Loire |
| Dimension: | 75 x 75 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,125 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LO750ER |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |