Dlažba Coem Mea Lapis Sabbia 60X60 Luc. Rett.
Code: 80702Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 22.22 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Coem Mea Lapis |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LS602LR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |