Dlažba Coem Onice Effect Jade Green 120x120 Luc. Rett.
Code: 100550Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 14.5 kg |
| Color: | Zelená, Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OE128L |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |