Dlažba Coem Reverso Beige 7.3x30 Nat. Rett.
Code: 193003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Coem Reverso |
| Dimension: | 7.3 x 30 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,657 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | RV732R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |