Dlažba Coem Reverso2 Wide Gress 280 Black 120x280 Nat. Rett.
Code: 101161Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 5.95 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Coem Reverso2 |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | RV287R |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |