Dlažba Coem Terrazzo Mini Calce Nat. Rett. 60x60
Code: 106536Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.22 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Coem Terrazzo |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TZ603R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |