Dlažba Coem Touch Stone White Naturale 60,4x120,8 Nat. Rett.
Code: 189671Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.21 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1208 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Coem Touch Stone |
| Dimension: | 60.4 x 120.8 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | TO621R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |