Dlažba Coem Wide Gress 280 Crystal Alabaster 120x280 Matt. Rett.
Code: 100553Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.38 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Coem Wide Gress 280 |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | RY281R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |