Dlažba Colorker Amazonia ZYX Cotto 13,8x13,8
Code: 67426Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.6 kg |
| Color: | Cihlová, Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 138 mm |
| Width: | 138 mm |
| Series: | Colorker Amazonia |
| Dimension: | 13.8 x 13.8 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,91 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 220953 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |