Dlažba Colorker Nomade Argent Rodapié 9,7x90 Matt. (sokl)
Code: 99906Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 2.12 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 97 mm |
| Series: | Colorker Nomade |
| Dimension: | 9.7 x 90 x 1 |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 221917 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |