Dlažba Dado Tavellone Terre d´Umbria OUT 15,3x31
Code: 68619Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.37 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 310 mm |
| Width: | 153 mm |
| Series: | Dado Tavellone |
| Dimension: | 15.3 x 31 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,806 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TVN012 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |