Dlažba Deceram Action Topas Grau Listela 6x20
Code: 101970Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.24 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 6 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |