Dlažba Deceram Albatross Deep Sea 7,5x30
Code: 99174Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Deceram Albatross |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |