Dlažba Deceram Cementina Black and White 20x20
Code: 10376Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.67 kg |
| Color: | Černá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Deceram Cementina |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 20CEBW |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |