Dlažba Deceram I Marmi Gold Marquinia Polished 60x60
Code: 53414Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 26.5 kg |
| Color: | Leštěný, Černá, Zlatá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Deceram I Marmi |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |