Dlažba Deceram Jasper Black Decor Terrazzo 30x30 MIX
Code: 37601Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 27.78 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Deceram Jasper |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor, Terrazzo |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |