Dlažba Deceram Origami Beige 17,5x20,2 - mix
Code: 37593Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 202 mm |
| Width: | 175 mm |
| Series: | Deceram Origami |
| Dimension: | 17.5 x 20.2 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |