Dlažba Deceram Palma Terracota HEX 14x16
Code: 153874Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DLAŽBA DECERAM PALMA HEX 14x16 |
|---|---|
| Weight: | 17.66 kg |
| Color: | Hnědá, Cihlová, Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 140 mm |
| Series: | Deceram Hexa |
| Dimension: | 14 x 16 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,50963 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |