Dlažba Deceram PAM AT. Gredos Grafito 31x31
Code: 69845Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.75 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 310 mm |
| Width: | 310 mm |
| Series: | Deceram PAM |
| Dimension: | 31 x 31 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,6 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |