Dlažba Deceram PAM Chevron Arrow Vintage Grey 8x40
Code: 76874Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.17 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 80 mm |
| Series: | Deceram PAM |
| Dimension: | 8 x 40 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |