Dlažba Deceram PAM CR. Etruria Ferro 75x75 Rett.
Code: 71555Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.53 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Deceram PAM CR. Etruria |
| Dimension: | 75 x 75 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,69 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |