Dlažba Deceram PAM Mavis 22,3x22,3
Code: 59224Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22 kg |
| Color: | Matný, Béžová, Černá, Modrá |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 223 mm |
| Width: | 223 mm |
| Series: | Deceram PAM |
| Dimension: | 22.3 x 22.3 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |