Dlažba Deceram Roxbury Black HEX 17,5x20,2
Code: 153878Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| Color: | Černá, Bílá, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 202 mm |
| Width: | 175 mm |
| Series: | Deceram Hexa |
| Dimension: | 17.5 x 20.2 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |