Dlažba Del Conca HRN6 Gradino Lineare 30x30
Code: 14660Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Matný, Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Del Conca HRN Carpegna |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 12 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Gradino |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |