Dlažba Del Conca Deco Studio Wildflowers 120x260 Rett.
Code: 193294Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.62 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 6.5 mm |
| Length: | 2600 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Del Conca - Deco Studio |
| Dimension: | 120 x 260 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,12 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | GCDSWILDFLR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |