Dlažba Del Conca/Faetano HGT Galestro Battiscopa HGT1 8x30
Code: 25782Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.46 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 80 mm |
| Series: | Del Conca HGT Galestro |
| Dimension: | 8 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 26 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Vzory |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Battiscopa HGT1 8x30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |