Dlažba Del Conca/Faetano HRN4 Carpegna A 6x6
Code: 7888Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| Color: | Cihlová, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 60 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Del Conca HRN Carpegna |
| Dimension: | 6 x 6 |
| Packaging: | 5 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HRN4 Carpegna A |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |