Dlažba Del Conca Faetano Manufatti MI5 Cemento Brick 7,5x40 Matt.
Code: 179661Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.29 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Del Conca Faetano Manufatti |
| Dimension: | 7.5 x 40 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,32 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 74MI05 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |