Dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Beige FI 01 Battiscopa 10x80
Code: 24753Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Dimension: | 10 x 80 |
| Packaging: | 8 bm |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R12 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 13FI01B80 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |