Dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Beige FI 1 Rett. 30x120
Code: 17353Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.22 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 31Fi01R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |