Dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Bianco FI 10 Gradone Lineare 20x120 Rett.
Code: 27436Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Schodovky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21FI10RG |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |