Dlažba Del Conca HRN Carpegna HRN6 15x30
Code: 7882Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.86 kg |
| Color: | Cihlová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Del Conca HRN Carpegna |
| Dimension: | 15 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HRN6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |