Dlažba Del Conca HRN6 Gradone Angolare Monol. 33x33
Code: 14661Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 330 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Del Conca HRN Carpegna |
| Dimension: | 33 x 33 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Schodovky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Schody |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Gradone Ang. |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |