Dlažba Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio 40x120 Rett. (tl. 20mm) (SDMN05R)
Code: 236943Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 41.67 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Del Conca Monteverde |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SDMN05R |