Dlažba Del Conca Premiere HPM1 Paradise Battiscopa 7x120 Matt. Rett. (G0PM01R12)
Code: 216433Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.91 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Del Conca Premiere |
| Dimension: | 7 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7,2 bm |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Jiné, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | G0PM01R12 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |