Dlažba Del Conca Quartz Grey 40x80 (tl. 20mm) (SOMF45)
Code: 37680Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 39.06 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Del Conca Quartz |
| Dimension: | 40 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SOMF45 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |