Dlažba Del Conca Terminus TE1 Muretto Tredi 15x30
Code: 14318Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 1.05 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Del Conca Terminus |
| Dimension: | 15 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kámen, Mramor |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 32TE01MUT |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |