Dlažba Ecoceramic Copenhaugen Camel 20X120 Rett.
Code: 197478Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.05 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Ecoceramic Copenhaugen |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,68 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 172410010097 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |