Dlažba Ecoceramic Métallique Blanco 120 x 120 Rect.
Code: 13880Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 27.08 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 11.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Ecoceramic Métallique |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M45 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |