Dlažba Ecoceramic Métallique Perla 60 x 60 Rect.
Code: 13890Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.18 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Ecoceramic Métallique |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jíl |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |