Dlažba Ecoceramic Museum Dark 60x60 Rett.
Code: 13878Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 30.5 kg |
| Color: | Lesklý, Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Ecoceramic Museum |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M16 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |