Dlažba Ecoceramic Museum Ivory 60,8x60,8
Code: 13875Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 21.18 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 608 mm |
| Width: | 608 mm |
| Series: | Ecoceramic Museum |
| Dimension: | 60.8 x 60.8 x 1.03 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M16 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |