Dlažba EdimaxAstor Context Brown 45,3x75,8 BTR (824L16)
Code: 23878Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.85 kg |
| Color: | Béžová, Cihlová, Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 758 mm |
| Width: | 453 mm |
| Series: | EdimaxAstor Context |
| Dimension: | 45.3 x 75.8 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,373 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 824L16 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |