Dlažba EdimaxAstor Echoes Mosaico Light 30x30 Matt. Rett. (5x5)
Code: 210631Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.64 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstor Echoes |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,81 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NC87 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |