Dlažba EdimaxAstor Feel Cream 60x120 Rett. Antislip
Code: 25061Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 32.86 kg |
| Color: | Béžová, Hrubý |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | EdimaxAstor Feel |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 354X37 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |