Dlažba EdimaxAstor Feel Ivory Mosaico 30x30 Rett. (5x5)
Code: 25117Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstor Feel |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kámen, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 46N3S5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |